Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

// קרונה - כל הדרכים להתמודד עם עסק בתקופת משבר //

 

אנו נמצאים בתקופה מאתגרת ולא פשוטה שבה שולטת בעיקר אי הוודאות והבהלה שמסביב.

אמנם קשה שלא להיות מושפע מהמתרחש מסביבנו אשר מועצם באמצעי התקשורת אך אנו סמוכים ובטוחים כי בסופה של תקופה זאת נצא מחוזקים.

בימים האחרונים בשל משבר הקורונה נשאלנו על ידי מספר רב של לקוחות, חברים ומכרים מה דעתנו בנושא משבר הקורונה והשפעתו על עסקים ועל המשק.

עולות שאלות כמו: האם לסגור עסקים שונים? האם למשוך ולפדות כספי חסכונות/ תיקי מניות או למשוך פנסיות?

האם להוציא עובדים לחופשה ללא תשלום? האם עצמאי יכול לתבוע דמי אבטלה?

כדי לעזור לכם בימים אלו - ריכזנו עבורכם מידע חיוני והמלצות שלנו להמשך התנהלות.

 

אנו קוראים לכם להיכנס לאזור משבר הקורונה באתרנו, לקרוא את התכנים ולפנות אלינו במידה ויש לכם שאלות נוספות.

שנדבע במהרה ימים יפים יותר!

איך מתחילים?

בשלב הראשון, נדון בסיבה שבגינה אתם זקוקים לתכנית העסקית. נשב על הרעיון להקמת העסק או להרחבת החברה, וננתח את הקונספט הכללי. יחדיו, ננסה לאפיין את התכנית העסקית בקווים כלליים, ונמפה את הגופים אליהם כדאי לנו לפנות לגיוס ההון הרצוי (הקרן לעסקים קטנים ובינוניים או אחד הבנקים).

מספרים קטנים, מספרים גדולים

השלב השני עוסק במומחיות השמורה לכלכלנים ולרואי חשבון: המספרים. כבסיס לתכנית העסקית, נבחן את העסק ברזולוציות שונות ונבדוק את כלל ההיבטים הכספיים. נעבור על הדוחות הכספיים, נבחן את מקורות המימון השונים, את ההתחייבויות הכלכליות השונות, את היבטי המיסוי ועוד.

כתיבת תכנית עסקית בהתאם לדרישות ספציפיות

לאחר שניתחנו את המספרים ובחרנו את הגוף אליו נייעד את התכנית, ניגש למלאכת כתיבת התכנית העסקית עצמה. הכתיבה תתבצע בהתאם לדרישות קרן ההון או הבנק אליהם מיועדת התכנית, בליווי כל המסמכים הנדרשים – ובהתאמה מלאה למטרות העסקיות של בעלי העסק ולאפשר לו גיוס הון.

היתרון שלנו בכתיבת תכניות עסקיות

כרואי חשבון וכלכלנים, אנו מחזיקים ביתרון ברור. אנחנו מבינים במספרים ויודעים לרדת לפרטים הקטנים. אנחנו נדאג להכיר את כלל ההיבטים הפיננסיים של העסק שלך, במטרה לספק לך תוכנית עסקית מדויקת, חכמה ומותאמת לצרכיך. זכרו: תוכנית עסקית לעסק קטן זה אנחנו.

כתיבת תוכנית עסקית? אנחנו הכתובת!

משרדנו מתמחה בכתיבת תוכניות עסקיות. רואה החשבון אופיר דמבין הינו רו"ח מיומן ומנוסה, ועברו ככלכלן בקרן לעסקים קטנים ובינוניים מסייעת לנו להבין את נקודת המבט של גופי המימון השונים, בבואם לאשר מתן אשראי לעסקים שונים. צרפו לכך עשרות תוכניות עסקיות שנכתבו על ידי צוות משרדנו והוגשו לקרנות ולבנקים – והרי לכם הכתובת המתאימה לצרכים שלכם. בהצלחה!

לחץ כאן לקריאת מידע נוסף בנושא תכניות עסקיות וגיוס הון.

לחץ כאן לקריאת מידע נוסף בנושא למה תכנית עסקית חשובה ואיך כותבים אותה?

 

קצת עלינו...

משרד רו"ח אופיר דמבין הממקום באזור השרון בכפר-סבא מעסיק כלכלנים, יועצי מס ורואי חשבון בעלי ניסיון רב בתחום המיסים (יוצאי רשות המיסים), החשבונאות והייעוץ הכלכלי ואנו מתמחים במתן שירותי גיוס הון ובמתן שירותי הנהלת חשבונות חשבות לחברות כמו גם לעסקים בתחילת דרכם.

אנו מלווים את לקוחותינו משלב הרעיון המוביל להקמת עסק או חברה, המשך בפתיחת תיקים ברשויות המס השונות, ניהול מערכת החשבונות, תכניות עסקיות וליווי מול בנקים, הכנת משכורות והכנת דוחות כספיים לרשויות המיסים.

קרא עוד...

כדאי לדעת...

השאירו פרטיכם כעת ונשוב אליכם עם מידע נוסף!
שם(*)
אנא מלא את שמך
מייל(*)
אנא הזן כתובת מייל
טלפון(*)
אנא הזן מספר טלפון
הודעה (לא חובה)
אנא הזן תוכן הודעה
Invalid Input

מחפשים רואה חשבון בכפר סבא? התקשרו עכשיו !  09-7672139